Acun Ilıcalı resmen açıkladı!

Acun Ilıcalı resmen açıkladı!

Güncelleme: 13.11.2013 12:35:01

Acun Ilıcalı resmen açıkladı!

Devamını Okuyayağınız Kaynak >> HABER1


İlgili Ajans Haberleri

Yeteneksiz Sizsiniz Türkiye’nin yeni bölümüne 11,5 yaşındaki yarışmacı Adanalı Şahin Kendirci herkesin takdirinrları,hareketleri ve söyleyiş tarzı ile Türkiye'nin Gündemine oturdu.
Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, yarışmada söylediği Arabesk şarkı ile Syircilerin, Jürinin ve Türkiye'nin takdirini kazanan Şahin Kendirci stüdyoyu ve jüriyi kendisine hayran bıraktı, 3 evet oyu aldı. Twitter’da da peş peşe Şahin Kendirci yorumları yapıldı.
Yetenek Sizsiniz Türkiye’de 11,5 yaşındaki küçük yetenek Şahin Kendirci sesiyle büyüledi. Önce ‘Mutlu ol yeter’, ardından jürinin isteği üzerine ‘Zoruna mı gitti gardaş’ı söyleyen Kendirci hem stüdyo ve ekran başındaki izleyiciler, hem de jüri üyelerini çok etkiledi. Söylediği Parça beğenilince 2.parça söylemesi için Acun ılıcalıdan talep gelen Şahin Dilberay'ın söylediği zoruna mı gitti kardaş şarkısını da söyleyerek ayakta alkışlandı.
Kendirci, Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’den 3 evet alarak yoluna devam etti.
Acun Ilıcalı, küçük yarışmacı Şahin’e babasının ne iş yaptığını sordu. Şahin Kendirci ise babasının hamallık yaptığını söyledi. Adanada hammallık yapan Babasının yaptığı işi Soran Acun Ilıcalı'ya Babam Hammal Olur Gururla Söyleyerek Herkesin hayranlığını kazandı.

Abdullah Ortaç (e-ha)