Chievo'da Sannino g?nderildi

Chievo'da Sannino g?nderildi

Güncelleme: 13.11.2013 00:34:13

Chievo'da Sannino g?nderildi

Devamını Okuyayağınız Kaynak >> CAFESİYASET


İlgili Ajans Haberleri

Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıl dönümüne hazırlanan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Kütüphanesi tarafından başlatılan “100. yılda Şehitlerimiz İçin 1 Milyon Kitap” kampanyasına en büyük desteği sağlayan Giresun Belediyesi Başkanı Kerim Aksu’ya, Üniversite rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner bir teşekkür belgesi gönderdi.
Elektronik haber ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Bu rekor bağış için Aksu’ya teşekkürlerini ileten Prof. Dr . Sedat Laçiner “Giresun Belediye Başkanı Sayın Kerim Aksu,’ya Üniversitemiz kütüphanesine “100. yılda Şehitlerimiz İçin 1 Milyon Kitap” kampanyası kapsamında büyük bir cömertlikle önemli bir bağış sağladı. Ben kendisine göndermiş olduğu değerli yayınlar için teşekkür ederim.” dedi.
Kitap ve Oyuncak Kumbarası projesi ile şehrin ve ülkenin dört bir yanına önemli oranda kitap ve oyuncak desteği sağladıklarını ve sağlamaya da devam edeceklerini belirten Başkan Aksu da, “Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin şehitlerimiz için bir kitap kampanyası başlattığını duyduğumuzda bizim de bir katkımız olsun istedik. Kumbaramızda biriken kitaplarımızdan derlediğimiz onlarca koli kitabı üniversitemize gönderdik. Sayın rektörümüze ve ekibine, şehitlerimiz anısına yürüttükleri bu anlamlı proje için ve benim için büyük anlam ifade eden teşekkür belgesi için şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

(e-ha) Hayri Temür